Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Ультразвукова спортивна діагностика

Ультразвукова спортивна діагностика

 

Що таке спортивна ультразвукова діагностика?

Часто зовнішніх параметрів, таких як загальна вага тіла та окружність окремих ділянок, може не вистачити для об’єктивної оцінки стану м’язів і жирової тканини. Ультразвукова діагностика дозволяє зробити точні виміри товщини жирового шару і м’язової тканини в кожній конкретній точці.

 

Дослідження будується на можливості тканин організму відбивати ультразвукові хвилі з різною інтенсивністю. Особливо виражене таке явище на межах різних тканин – м’язової та жирової, м’язової та кісткової і т. д. Це дозволяє точно визначити товщину шару жирової або м’язової тканини на будь-якій ділянці тіла.

 

Спираючись на ці показники, можна коригувати фізичні навантаження і програму харчування залежно від того, як змінюється тонус і товщина м’язів. Регулярний контроль стану м’язової системи дозволяє оцінювати ефективність роботи над кожною групою м’язів окремо, як змінюється вміст жирової тканини та її товщина, зміни метаболізму.

 

Ультразвукова діагностика належить до розряду функціональних досліджень, оскільки може об’єктивно оцінити стан підшкірно-жирового шару й окремих м’язів. Сьогодні така спортивна діагностика є одним з найбезпечніших і найінформативніших методів оцінки стану здоров’я і фізичної підготовки.

 

Показання для діагностики

Кому і коли призначається спортивна діагностика?

Найбільш актуальна така діагностика для людей, які займаються спортом, які прагнуть створити рельєф тіла, які працюють над набором м’язової маси.

Дослідження часто використовується для визначення показників розвитку м’язової тканини і змін жирової тканини в динаміці. Регулярний моніторинг цих параметрів потрібний для своєчасної корекції раціону і тренувального процесу.

 

Основні завдання спортивної діагностики ультразвуком:

Можливості та переваги спортивної діагностики

Точність вимірювань. Ультразвукова методика дозволяє виміряти точну товщину тканини в будь-якій точці тіла, що дає їй перевагу використання в спортивній медицині. Не важливо, ви – професійний спортсмен чи вас цікавить просто підвищення до оцінки «добре» рівня фізичної підготовки, УЗД м’язів здатне дати вам точні виміри м’язової та жирової тканини на будь-якій ділянці тіла.


Інформативність
. Ультразвуковий прилад працює в комплексі зі спеціальним програмним забезпеченням для розрахунку маси показників вашого здоров’я і рівня фізичної підготовки, які ви можете відстежувати в динаміці.


Наочність
. Результати ультразвукового сканування можна переглянути в реальному часі на моніторі.


Безпека і комфорт.
Ультразвук абсолютно безпечний для здоров’я людини і не спричиняє шкідливого опромінення на організм. Тому цей метод спортивної діагностики якомога краще підходить для регулярного моніторингу стану м’язової та жирової тканин. Процедура не інвазивна й абсолютна безболісна. Не має протипоказань. Може проводитися в будь-якому віці.

Що дають результати спортивної діагностики

Ультразвукова спортивна діагностика дає можливість провести комплексну оцінку ефективності системи харчування для занять спортом, набору м’язової маси або зниження ваги. На підставі результатів дослідження спортивний лікар, реабілітолог, дієтолог та інші фахівці допоможуть підібрати найбільш ефективні заходи для досягнення бажаних результатів у поліпшенні фізичної форми.

Скільки коштує спортивна ультразвукова діагностика

Доступна ціна – одна з переваг ультразвукового дослідження. Щоб дізнатися актуальну вартість на послуги спортивної діагностики у вашому місті, зверніться, будь ласка, за телефонами нашого контакт-центру 066 430 80 91; 067 562 05 15 або заповніть заявку на сайті й наші фахівці зв’яжуться з вами, щоб відповісти на всі ваші запитання.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн