Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Моніторінг ліполізу

Наш організм влаштований досить непросто, і ваги не є тим універсальним приладом, що точно може проілюструвати зміни в ньому. При схудненні важливо втрачати насамперед жир, а не вагу! Основоположним механізмом у зниженні ваги є ліполіз — процес розщеплення жирів в організмі.

Ін’єкційний ліполіз для схуднення і хірургічні процедури з видалення надлишкових жирових відкладень дають швидкий, але недовготривалий результат, до того ж це дуже травматичні процедури, пов’язані зі значними фінансовими витратами та мають широкий спектр протипоказань.

На інтенсивність ліполізу впливає комплекс різних факторів:

Поєднання цих факторів завжди індивідуальне і вимагає персонального підходу до активації процесів спалювання жирів. Саме тому локальний ін’єкційний ліполіз не має довготривалого ефекту для схуднення.

Професійно побудований курс дієтотерапії працює на посилення ліполізу на внутрішньоклітинному рівні, надаючи локальний і системний ефект зниження ваги, зі збереженням результату на довгі роки. На сьогодні дієта для схуднення — єдиний безопераційний і, у всіх сенсах, найбільш екологічний метод боротьби із зайвою вагою.

У процесі дієтотерапії важливо відстежувати зміни в організмі на рівні динаміки обсягу жирових відкладень.

Моніторинг ліполізу — діагностична процедура, призначена для контролю і своєчасної регуляції процесу розщеплення жирів, яка здійснюється шляхом виміру товщини підшкірного жирового шару в певних ділянках тіла.

На показники ваги впливає безліч факторів, які непов’язані безпосередньо зі зниженням ваги (гормональні коливання, змін погоди і т. д.). Тому на етапі активного схуднення ми рекомендуємо регулярно проводити виміри товщини підшкірного жирового шару. Основними контрольними точками для проведення вимірювань є зона щік і зона підборіддя.

Як це працює?

Жирові відкладення на щоках і підборідді служать маркером загального стану жирових відкладень в організмі. Коли починається процес ліполізу (розщеплення жирів) у цих точках найбільш наочно помітна динаміка змін.

Як це відбувається?

За допомогою спеціального діагностичного приладу фахівець здійснює вимірювання жирових відкладень в основних точках, далі спеціальна програма обробляє дані.

Діагностика товщини підшкірного жирового шару безболісна і безпечна, займає приблизно 10 хвилин, не має протипоказань до проведення і не вимагає попередньої підготовки.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн