Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Електроміографія

Електроміографія – прогресивний метод діагностики в DietCenter, що визначає склад тіла, пропорції жирової та м’язової тканин в організмі, специфіку гормональних розладів, які спровокували появу локальних жирових відкладень.

Методом електроміографії проводять обстеження активності м’язів верхніх і нижніх кінцівок, що дозволяє використовувати при діагностиці захворювань, пов’язаних зі зниженням м’язової активності.

За допомогою спеціального електронного приладу здійснюється аналіз складу тіла, контроль стану м’язової системи, її тонусу, товщини жирових відкладень.

Апарат, оснащений електродами, що здійснюють виміри в зонах локального відкладення жиру, фіксує зміни, що відбуваються в складі та «якості» роботи м’язів кінцівок.

Ці показники безпосередньо залежать від кількості жирової маси в організмі (взаємозв’язок має наступний вигляд: що більше підшкірного жиру накопичується на м’язі, тим слабшим він стає).

Пристрій робить безліч вимірів кожного м’яза в різних точках і за допомогою алгоритму визначає основні показники: відсотковий вміст жиру і силу м’язів.

Суть методу електроміографії полягає в аналізі реакції м’язів на електричний сигнал, на основі чого визначається товщина м’язового волокна і загальний склад тіла. Пристрій подає електричні імпульси, які проходять через м’язову тканину, і фіксує її фізичний стан. Процедура вимірювання м’язової та жирової маси за допомогою апарата ЕМГ безпечна і безболісна. Показання з вимірюваних ділянок тіла і результати діагностики показуються на сенсорному екрані приладу.

Що дізнаємося?

Що ви отримуєте?

До основних переваг ЕМГ-діагностики можна віднести високу інформативність методу, відсутність протипоказань і доступну вартість обстеження.

Дізнатися докладніше про електроміографію – більше інформації про обстеження і вартість, Ви можете, звернувшись до контакт-центру за телефонами: (066) 430-80-91, (067) 562-05-15.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн