Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Метаболограф

При розробці плану харчування, тренувань, рекомендацій зі способу життя перше, на що повинен орієнтуватися фахівець – рівень базального обміну та інші характеристики обміну речовин. Рівень основного (базального) обміну визначає кількість енергії, яка потрібна організму для підтримки основних функцій життєдіяльності.

Розрахувати рівень основного обміну можна за допомогою різних формул, з огляду на стать, вік і фізичні параметри людини. Однак, найточніша у визначенні енерговитрат саме апаратна діагностика.

Одним з таких сучасних методів дослідження є метаболографія.

Що це таке? По суті – це запис показників обмінних процесів у тілі досліджуваного.

У своїй практиці ми використовуємо метаболограф FitmatePRO* – ультраточний прилад, який відкриває додаткові можливості у формуванні персональних програм харчування.

Діагностика методом метаболографії дозволяє не тільки визначити рівень основного обміну речовин – прилад також визначає кількість споживаного кисню, як в стані спокою, так і в період фізичних навантажень. Таке дослідження дає більш правдиві результати, як порівняти з іншими способами визначення рівня метаболізму у жінок і чоловіків.

Похибка даних, отриманих за допомогою метаболографа, становить не більше 1%, що дозволяє лікарю-дієтологу скласти максимально точну й ефективну програму дієтотерапії для кожного пацієнта.

Простота проведення процедури, прийнятна ціна, універсальність і об’єктивність методу зумовлюють широке поширення метаболографії в дієтологічній практиці.

Що показує обстеження на метаболографі?

Що Ви отримуєте

Як здійснюється вимірювання?

Вимірювання рівня метаболізму – це проста і швидка процедура. Вам необхідно буде надіти спеціальну індивідуальну маску і дихати в неї протягом 15 хвилин. Час обстеження може бути продовжено при здійсненні тестування під час фізичних навантажень за вашим бажанням.

Спостерігати зміни, що відбуваються під дією корекції харчування, дозволяє повторне тестування, яке рекомендується проводити раз на 4-5 тижнів.

Дані, отримані при тестуванні на метаболічному аналізаторі, закладуть фундамент у розумінні індивідуальних особливостей вашого організму і допоможуть більш структуровано і якісно підійти до вирішення поставлених перед лікарем-дієтологом завдань.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн