Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Метаболограф

Метаболограф FitmatePRO* – інноваційний прилад, що надає абсолютно нові можливості в складанні індивідуальних програм харчування. Це справжній прорив у дієтології! Клініка «Дієт Центр» – одна з небагатьох в Україні, яка проводить обстеження пацієнтів за допомогою метаболічного аналізатора. Унікальний прилад точно встановить рівень основного обміну речовин, виміряє споживання кисню як при тестуванні з навантаженням, так і у спокої, в порівнянні з системою прямої калориметрії (Мішок Дугласа) у чоловіків та жінок. Похибка даних, отриманих за допомогою метаболографа, становить не більше 1%, що дозволяє лікарю-дієтологу скласти максимально точний та ефективний раціон харчування для кожного пацієнта.Що дізнаємося?


Що Ви отримуєте


Як це відбувається?

Вимірювання рівня вашого метаболізму – це проста та швидка процедура. Ви дихаєте у спеціальну (індивідуальну) маску протягом 15 хвилин. Однак, за Вашим бажанням, вимірювання може бути більш тривалим та ґрунтовним при проведенні фітнес-тестування.

Повторне тестування (рекомендовано проводити кожні 4-5 тижнів) дозволяє виявити динаміку змін, які відбуваються у результаті лікування.

Дані отримані при тестуванні на метаболічному аналізаторі буде покладено у фундамент розуміння індивідуальних особливостей Вашого організму та допоможуть більш структуровано та якісно підійти до вирішення поставлених перед лікарем-дієтологом завдань.

* Метаболограф Fitmate PRO розроблений компанією Cosmed, світовим лідером у технологіях функціональної діагностики здоров’я, що пройшов оцінку достовірності та точності Департаментом Охорони здоров’я США та Державним центром досліджень фізичної активності США. Продукція компанії Cosmed використовується в сотнях відомих медичних клінік, спортивних інститутів та олімпійських тренувальних центрах в усьому світі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування СМАЧНА ДІЄТА Дистанційна

Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Пройти тест«Отримай персональну програму харчування від дієтолога онлайн або в клініці»