Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Гормональне профілювання

Гормональне профілювання – ефективний інструмент діагностики локальних жирових відкладень.

Даний метод дозволяє досліджувати «проблемні» зони в організмі, які можуть свідчити про гормональні порушення, визначити товщину жирової тканини і розробити спеціальну систему харчування для корекції таких зон.

Гормональне профілювання дозволяє виявити і згодом усунути причини утворення «проблемних» зон, відновити деформовані ділянки тіла, що утворилися внаслідок гормонального збою в організмі.

Такий підхід забезпечує безпечне схуднення і ефективне лікування супутніх захворювань, без додаткового стресу для організму.

За допомогою діагностичного апарату Міоелектрографіі проводяться дослідження в зонах, на яких виявлені зайві жирові відкладення.

Основними точками вимірювання є: живіт, біцепс, медіальна поверхня гомілки, груди, передпліччя, сідниці, задня поверхня стегна, нижня частина спини, квадріцепс, надколінна зона, плече, трицепс, підлопаткова зона та ін. Вимірюються парні зони, тому відсотковий розподіл жирової тканини визначається з лівої і з правої сторони тіла.

«Проблемні» зони можуть бути одиничними або в декількох ділянках тіла: це може бути тільки одна частина тіла, з більш вираженими жировими відкладеннями, наприклад, в районі стегон, або ж відразу кілька зон, причому, в будь-якій комбінації, наприклад, підборіддя + стегна + коліна і ін.

Точність діагностики порівнянна з показниками КТ (комп’ютерної томографії) і МРТ (магнітно-резонансної томографії), при цьому методика гормонального профілювання має ряд переваг.

Процедура гормонального профілювання безпечна, не чинить вплив іонізуючого випромінювання.

Забезпечує більш високу достовірність дослідження, на результат не впливають зовнішні фактори:

що можуть внести некоректні зміни в результати інших види діагностики.

Гормональне профілювання – не інвазивний метод дослідження, під час якого на шкіра не піддається хірургічним маніпуляціям, процедура не доставляє дискомфорт і неприємні відчуття і виключає травмування шкірних покривів.

Даний метод більш ефективний у порівнянні з іншими діагностичними процедурами, оскільки має направлений вплив на «проблемні» зони, що дозволяє просканувати «цільові» зони та позначити ділянки жирової маси та м’язів.

Що дізнаємося?


Що ви отримуєте?

 

  1. На підставі дослідження діагностується характер гормонального дисбалансу, що призвів до локального накопичення жирової тканини, визначається необхідний вплив на локальні жирові відкладення.

Залежно від зони локалізації жирових відкладень, можна припустити, які гормони не відповідають нормі, при необхідності буде призначена додаткова гормональна діагностика.

Гормональний жир жінок має свої особливості розташування в підшкірно-жировому шарі. Наприклад, надлишок гормонального жиру на стегнах може свідчити про підвищений рівень естрогену в жіночому організмі.

Тіло чоловіка по-іншому «сигналізує» про надмірне вироблення естрогену – збільшенням молочних залоз.

Якщо жирова зона «активізувалася» в районі трицепса, це, вірогідно, сталося під впливом чоловічих статевих гормонів, зокрема, тестостерону.

Гормональний жир на животі – ознака схильності чоловічого організму до хронічного стресу з підвищеною продукцією кортизолу.

Оскільки кожен гормон, що виробляється ендокринною системою, «відповідає» за певну ділянку тіла. При необхідності уточнення специфіки проблеми також може бути призначена додаткова гормональна діагностика.

2. Високий рівень достовірності діагностичного дослідження за допомогою апарату Міоелектрографіі дозволяє індивідуалізувати підхід, домогтися швидкого, ефективного та довгострокового результату в схудненні і корекції пропорцій тіла за допомогою спеціальної дієтотерапії.

Після проведення діагностики розробляється індивідуальна програма харчування, завдання якій відбувається усунення локальних жирових відкладень, що утворилися при гормональному порушенні.

Раціон харчування розробляється для цілеспрямованого впливу на ділянки тіла, які потребують корекції і нормалізації загального гормонального фону.

Кожна «проблемна» зона вимагає індивідуального підходу в процесі корекції. Так, для усунення жирових відкладень під лопатками і на стегнах необхідно контролювати рівень цукру в крові, знизивши вживання вуглеводів і продуктів з високим глікемічним індексом.

Для «спалювання» жирового прошарку в області живота необхідно обмежити вживання цукру і кофеїну.

Для позбавлення від целюліту організм потребує проведення процесу детоксикації.

Багато з рекомендацій для різних зон локальних жировідкладень перетинаються, але при складанні дієти фахівці DietCenter використовують індивідуальний підхід, враховуючи особливості та потреби організму.

Дослідження допомагає діагностувати вісцеральне – «внутрішнє» ожиріння, при якому жирові відкладення формуються навколо внутрішніх органів.

В такому випадку запаси жиру зосереджені в черевній порожнині: «огортаючи» внутрішні органи, надмірні жирові відкладення порушують процес їх функціонування.

Вісцеральні ожиріння призводить до гормональних порушень в організмі. Такий тип ожиріння найбільш небезпечний для здоров’я, так як збільшує ризик розвитку багатьох захворювань, які можуть виникнути на тлі надлишкової ваги – загальне ослаблення імунної системи, інсульт, інфаркт, гіпертонія, цукровий діабет, ракові захворювання.

3. Локальний моніторинг жирової і м’язової маси.

4.Об’єктивну оцінку ефективності лікування. За результатами діагностики Міоелектрографія можна оцінити, як змінюється склад тіла, наскільки інтенсивно знижується жирова маса і як протікає процес схуднення на курсі дієтотерапії.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн