Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Гормональне профілювання

Що таке Гормональне профілювання?

 

Гормональне профілювання – ефективний інструмент діагностики локальних жирових відкладень.

Цей метод діагностики дозволяє досліджувати «проблемні» зони в організмі, які можуть свідчити про гормональні порушення, визначити товщину жирової тканини і розробити спеціальну систему харчування для корекції таких зон.

Гормональне профілювання дозволяє виявити і згодом усунути причини утворення «проблемних» зон, усунувши деформацію певних ділянок тіла, які виникли внаслідок гормонального збою в організмі.

Такий підхід забезпечує безпечне схуднення й ефективне лікування супутніх захворювань, без додаткового стресу для організму.

 

Показання до проведення діагностики Гормональне профілювання

 

За допомогою методу ультразвукової діагностики проводяться дослідження в зонах, на яких виявлені надлишкові жирові відкладення.

Основними точками вимірювання є: живіт, середньо-клубова зона, біцепс, медіальна поверхня гомілки, груди, передпліччя, сідниця, задня поверхня стегна, нижня частина спини, середньо-пахвова зона, квадрицепс, надколінна зона, плече, трицепс, підлопаткова зона.

«Проблемні» зони можуть бути одиничними або в декількох ділянках тіла: це може бути тільки одна частина тіла, з більш вираженими жировими відкладеннями, наприклад, у районі стегон, або ж відразу кілька зон, причому, в будь-якій комбінації, наприклад, підборіддя + стегна + коліна та ін. Для діагностики проблем гормональної системи проводяться виміри товщини жирового шару на таких ділянках.

Метод ультразвукового дослідження дає точні і наочні результати, що дозволяє провести об’єктивну оцінку наявності гормональних проблем і запропонувати найбільш ефективне лікування – побудувати курс дієтотерапії та раціон, націлений на нормалізацію гормональної системи і корекцію проблемних зон тіла.

УЗД Гормональне профільування не має протипоказань, є лише обмеження за віком для дітей – може проводитися з 14 років.

 

Переваги діагностики Гормональне профілювання

 

Функціональна діагностика жирової тканини ультразвуком має ряд переваг:

Процедура гормонального профілювання безпечна для здоров’я, не чинить на організм впливу іонізаційного випромінювання.

Забезпечує більш високу точність визначення показників, оскільки на результат не впливають зовнішні фактори:

які можуть вплинути на коректність результатів дослідження.

Гормональне профілювання – неінвазивний метод дослідження, при якому на шкіру не чиниться впливу хірургічними інструментами, тому ця процедура не завдає дискомфорту і неприємного відчуття і виключає травмування шкірних покривів.

Цей метод дослідження більш інформативний, як порівняти з іншими діагностичними процедурами, оскільки дає можливість прицільно досліджувати «проблемні» зони – позначити ділянки жирової маси і м’язові шари, через ультразвукове «сканування» цільових ділянок.

Суть діагностичного методу Гормональне профілювання

 

УЗД-діагностика дозволяє проводити моніторинг багатьох аспектів гормонального здоров’я, при цьому ціна послуги значно нижча, ніж будь-який базовий пакет гормональної діагностики.

Розподіл жирових і м’язових шарів у досліджуваних ділянках тіла.

Тип розподілу жирової тканини в організмі: підшкірний або внутрішньочеревний (вісцеральний тип ожиріння з яскраво вираженим жировідкладенням в ділянці живота).

Розрахунок обміну речовин в організмі.

Дає можливість припустити наявність можливих гормональних розладів, що провокують появу зон локального жировідкладення.

 

Залежно від зони локалізації жирових відкладень, можна припустити, які гормони не відповідають нормі, за потреби буде призначена додаткова гормональна діагностика.

Гормональний жир жінок має свої особливості розташування в підшкірно-жировому шарі. Наприклад, надлишок гормонального жиру на стегнах свідчить про підвищений рівень естрогену в жіночому організмі.

Тіло чоловіка по-іншому «сигналізує» про надмірне вироблення естрогену: збільшенням молочних залоз.

Якщо жирова зона «активізувалася» в районі трицепса, це сталося під впливом чоловічих статевих гормонів, зокрема, тестостерону.

Гормональний жир на животі – ознака схильності організму до хронічного стресу з підвищеною продукцією кортизолу. Так, кожен гормон, що виробляється ендокринною системою, відповідає за певну ділянку тіла. За потреби уточнення специфіки проблеми, також може бути призначена додаткова гормональна діагностика.

Після проведення діагностики розробляється індивідуальна програма харчування, завдання якої – ліквідація локальних жирових відкладень, причиною яких є гормональні зміни.

Раціон розробляється для цілеспрямованого впливу на ділянки тіла, які потребують корекції та нормалізації загального гормонального фону.

Кожна «проблемна» зона вимагає індивідуального підходу в процесі корекції. Так, для усунення жирових відкладень під лопатками і на стегнах потрібно контролювати рівень цукру в крові, знизивши вживання вуглеводів і продуктів з високим глікемічним індексом.

Наприклад, для «спалювання» жирового прошарку в ділянці живота потрібно обмежити вживання цукру і кофеїну.

Для позбавлення від целюліту організм потребує проведення процесу детоксикації.

Багато з рекомендацій для різних зон локальних жировідкладень перетинаються, але при складанні дієти фахівці DietCenter використовують індивідуальний підхід, зважаючи на особливості та потреби організму.

Дослідження допомагає діагностувати вісцеральне – «внутрішнє» ожиріння, при якому жирові відкладення формуються навколо внутрішніх органів.

У такому разі запаси жиру зосереджені в черевній порожнині: «огортаючи» внутрішні органи, надмірні жирові відкладення порушують процес їх функціонування.

Вісцеральне ожиріння призводить до гормональних порушень в організмі. Такий тип ожиріння найбільш небезпечний для здоров’я, тому що збільшує ризик розвитку багатьох захворювань, які можуть виникнути на тлі надлишкової ваги – загальне ослаблення імунної системи, інсульт, інфаркт, гіпертонія, цукровий діабет, ракові захворювання.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн