Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Фітнес-тестування

Пацієнтам «Дієт Центру» ми рекомендуємо пройти фітнес-тестування.

Фітнес-тестування – дозволяє визначити рівень фізичного розвитку людини. Існують 3 основних фізичних якості: витривалість, сила та гнучкість. Не вдаючись до складних фізіологічних термінів, доступною мовою можна пояснювати таким чином: витривалість дозволяє виконувати тривалу роботу, сила – долати опір, а гнучкість – здійснювати рухи з великою амплітудою. Для гармонійного розвитку людини, міцного здоров’я та високих функціональних показників всі ці якості повинні бути добре розвинені. Оцінку їх рівня розвитку дозволяє отримати фітнес-тестування, за результатами якого розробляється персональна тренувальна програма з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Фітнес-тестування корисно проходити як професійним спортсменам, так і людям, які регулярно займаються фітнесом або лише тільки збираються приступити до тренувань. Отримані дані дозволяють розробляти персональні тренувальні програми в залежності від початкового рівня підготовки та з урахуванням поставленої мети.

Що дізнаємося?

Що Ви отримуєте:

Кроме того, при проведении тестирования Вы учитесь лучше понимать свой
организм и ознакомитесь с физиологическими компонентами спортивной
деятельности.

Як це відбувається?

Проведенню фітнес-тестування обов’язково передує консультація спортивного лікаря, який добирає вид тестування залежно від стану здоров’я, рівня фізичної підготовки та віку пацієнта. Таким чином, здійснюється індивідуальний підхід: професійний спортсмен та новачок у фітнесі проходитимуть тестування за абсолютно різними програмами.

Фітнес-тестування в «Дієт Центрі» проводиться з використанням професійного устаткування – метаболічного аналізатора FitMate Pro (Італія). Пацієнт одягає спеціальну маску та під постійним контролем частоти серцевих скорочень (за допомогою монітора серцевого ритму) виконує індивідуально підібрані для нього навантаження. Тестування витривалості, як правило, проводиться на велоергометрі. Тестування сили та гнучкості – шляхом виконання спеціальних вправ.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн