Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Фітнес-тестування

Пацієнтам «Дієт Центру» ми рекомендуємо пройти фітнес-тестування.

Фітнес-тестування – дозволяє визначити рівень фізичного розвитку людини. Існують 3 основних фізичних якості: витривалість, сила та гнучкість. Не вдаючись до складних фізіологічних термінів, доступною мовою можна пояснювати таким чином: витривалість дозволяє виконувати тривалу роботу, сила – долати опір, а гнучкість – здійснювати рухи з великою амплітудою. Для гармонійного розвитку людини, міцного здоров’я та високих функціональних показників всі ці якості повинні бути добре розвинені. Оцінку їх рівня розвитку дозволяє отримати фітнес-тестування, за результатами якого розробляється персональна тренувальна програма з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Фітнес-тестування корисно проходити як професійним спортсменам, так і людям, які регулярно займаються фітнесом або лише тільки збираються приступити до тренувань. Отримані дані дозволяють розробляти персональні тренувальні програми в залежності від початкового рівня підготовки та з урахуванням поставленої мети.


Що дізнаємося?

Що Ви отримуєте:

Кроме того, при проведении тестирования Вы учитесь лучше понимать свой организм и ознакомитесь с физиологическими компонентами спортивной деятельности.


Як це відбувається?

Проведенню фітнес-тестування обов’язково передує консультація спортивного лікаря, який добирає вид тестування залежно від стану здоров’я, рівня фізичної підготовки та віку пацієнта. Таким чином, здійснюється індивідуальний підхід: професійний спортсмен та новачок у фітнесі проходитимуть тестування за абсолютно різними програмами.

Фітнес-тестування в «Дієт Центрі» проводиться з використанням професійного устаткування – метаболічного аналізатора FitMate Pro (Італія). Пацієнт одягає спеціальну маску та під постійним контролем частоти серцевих скорочень (за допомогою монітора серцевого ритму) виконує індивідуально підібрані для нього навантаження. Тестування витривалості, як правило, проводиться на велоергометрі. Тестування сили та гнучкості – шляхом виконання спеціальних вправ.

Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!