Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Діагностика гіноїдної ліподистрофії (целюліту)

Гіноїдна ліподистрофія — порушення функціонування сполучної тканини, зовнішнім проявом якого є деформація шкірних покривів, так званий «целюліт».

Причиною розвитку такого стану можуть стати дисбаланс у харчуванні, гормональні розлади, хронічні набряки, малорухливий спосіб життя, порушення обігу крові та лімфи в певних ділянках тіла.

Жирові клітини в підшкірно-жировому шарі розділені фіброзними (сполучнотканинними) перегородками. При порушеннях обміну речовин різної етіології адипоцити (клітини жирової тканини) збільшуються в розмірах. При цьому фіброзні перегородки товщають і деформуються, стискаючи жирові клітини і “випинаючи” їх за межі підшкірно-жирового шару. Саме ці “випинання” ми можемо бачити у вигляді горбків, названих “апельсиновою кірочкою”.

Вибір методу лікування целюліту багато в чому залежить не тільки від причини утворення, але і від локалізації, ступеня вираженості та стадії розвитку.

Як дізнатися, на якій стадії целюліт?

З цим питанням зазвичай звертаються в тих випадках, коли дегенеративні зміни у вигляді в’ялості шкіри та “апельсинової кірки” видно неозброєним оком.

Стадія розвитку целюліту при цьому визначається за зовнішнім станом шкірних покривів і пальпаторним (промацуванням) дослідженням проблемної зони.

До появи горбків на шкірі целюліт розвивається безсимптомно і ніяк не турбує. У цьому випадку важливо виявити проблему та приступити до лікування на ранній стадії.

Своєчасна діагностика має визначальне значення для розробки рекомендацій щодо ефективного позбавлення від целюліту. Визначення стадії розвитку гіноїдної ліподистрофії, її локалізації та характеру дають інформацію про способи вирішення проблеми з найвищою результативністю.

Діагностика целюліту в DietCenter проводиться за авторською методикою наукового керівника клініки Бровко Д. О., заснована на знаннях медицини про механізми та типи жировідкладення в тілі людини.

При проведенні даної діагностичної процедури для визначення стадії розвитку целюліту вимірюється відсоток жирової маси, визначається розвиненість м’язової тканини окремо в кожній ділянці схильній до деформації (ділянка сідниць, внутрішня і зовнішня сторона стегна).

Метод діагностики целюліту, застосовуваний в DietCenter, дає об’єктивну інформацію про стан жирової і м’язової тканини жінки, наявність набрякових і застійних явищ у “проблемних” зонах.

Безпека процедури, можливість виявлення проблем до появи виражених симптомів і доступна ціна дозволяють застосовувати цей метод діагностики на будь-якій стадії розвитку целюліту для ефективної корекції раціону і розробки персональних рекомендацій.

Що дізнаємося?

Що ви отримуєте?

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн