Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Біоімпедансний аналізатор

Визначення складу тіла методом біоімпедансметрії

 

Ми всі прагнемо до ідеальної ваги тіла, хоча вже давно доведено, що більш важливіша не кількість ваги, а її якість. Якість, своєю чергою, безпосередньо залежить від співвідношення окремих компонентів: м’язової, кісткової, жирової маси та ін.

Саме ці співвідношення, а не вага, впливає на зовнішній вигляд і здоров’я. Напевно, ви не раз помічали, що люди з однаковим зростом і вагою візуально можуть дуже відрізнятися один від одного: хтось виглядає струнко і підтягнуто, а хтось не дуже. Або ви почали ходити в тренажерний зал, зменшили об’єми свого тіла, а вага залишилася колишньою?

М’язова і жирова тканина мають різну щільність і їх співвідношення може змінюватися залежно від способу життя, характеру харчування і стану здоров’я в цілому.

Можна худнути, зменшувати вагу, але втрачати при цьому м’язи (що призводить до уповільнення обміну речовин і додаткового жировідкладення), а можна отримати незначні зміни у вазі, але відчутно скорегувати об’єми та пропорції тіла: жир піде, а м’язова маса збільшиться.

Біоімпедансний аналіз складу тіла. Як це працює? Що визначає? Вартість діагностики.

Склад тіла людини зазнає постійних змін залежно від ряду факторів: раціону харчування, інтенсивності фізичних і емоційних навантажень, стану гормонального фону та інших зовнішніх і внутрішніх впливів.

Для оцінки складу тіла пропонуємо виміряти склад тіла в DietCenter за допомогою апарату для біоімпедансометрії. Методика проста і комфортна в застосуванні – обстеження біоімпедансометрією займає всього кілька хвилин, безболісне і дуже інформативно.

Біоімпедансометрія – сучасний метод діагностики для оцінки компонентного складу тіла, що застосовується в дієтології, фітнесі та спорті.

Широкий спектр вимірюваних показників, доступна ціна біоімпедансометрії та універсальність у застосуванні дають підстави використовувати цей метод як базову діагностику при розробці персонального плану харчування.

Біоімпедансний аналізатор – спеціальний прилад, який проводить вимірювання на підставі даних про електричний опір тканин організму.

Апарат для дослідження компонентного складу біоімпедансометрії дозволяє визначити:

Завдяки цьому методу діагностики лікар-дієтолог отримує понад 20 показників біоімпедансометрії, необхідні для розробки персональних рекомендацій з харчування.

Отримані дані дозволять дати точну оцінку типу статури й оцінити в динаміці ефективність дієти і тренувальної програми.

Метод біоімпедансометрії – це аналізатор обмінних процесів і складу тіла людини.

Показання для проведення біоімпедансометрії:

Що дізнаємося?
Що Ви отримуєте?

Як підготуватися?


Протипоказання для проведення біоімпедансометрії
: наявність кардіостимулятора.


Обстеження не рекомендується, впливає на точність вимірювань:


У жінок:

Рекомендований вік для проведення тесту біоімпедансометрії – від 6-ти років.

Отримати детальнішу інформацію про процедуру, дізнатися вартість біоімпедансометрії, а також записатися на діагностику в одному з регіональних центрів DietCenter, ви можете за телефонами (066) 430-80-91, (067) 562-05-15.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ В «DIET CENTER», КЛІНІКУ ДОКТОРА БРОВКО

Ви можете записатися на безкоштовну консультацію або на первинний прийом зателефонувавши по телефону (066) 430-80-91, (067) 562-05-15 або залишивши заявку на прийом до лікаря-дієтолога і наш медрегистратор зв'яжеться з Вами найближчим часом. Прийом буде проводитися в одному з регіональних дієтологічних центрів.
Для клієнтів з інших міст / країн працює програма лікування через інтернет або засобамы телефонного спілкування Дистанційна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн