Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Подарункові сертифікати

Найдорожче у житті – це здоров’я Ваше власне, Ваших близьких та коханих людей. Але якщо на себе ми знаходимо час та кошти, то переконати своїх близьких у необхідності звернути увагу на власне здоров’я та полюбити себе, буває неймовірно важко, хоча ми так прагнемо бачити їх щасливими, бадьорими та енергійними!

«Дієт Центр» дає можливість перестати умовляти, і почати діяти! Подаруйте близьким сертифікат, який дозволить їм розпочати лікування у Клініці. Таким чином, Ви викажете свою турботу про них та допоможете прийняти важливе рішення – звернутися за допомогою до фахівців. Про решту подбають лікарі нашого «Дієт Центру».

«Подарунковий сертифікат» – це спеціальна послуга, яку ми пропонуємо людям, які нам довіряють та впевнені у тому, що ми зможемо допомогти їх дорогим та коханим, але таким нерішучим батькам, дітям, друзям та колегам. Наш подарунковий сертифікат – це коректне прохання звернути увагу на стан власного здоров’я. Проявіть турботу та увагу, а ми, в свою чергу, із задоволенням допоможемо Вам у цьому.

Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Пройти тест«Отримай персональну програму харчування від дієтолога онлайн або в клініці»