Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Знижки на УЗД-дослідження – акційна пропозиція від Дніпропетровської філії «Дієт Центру»

З 1 жовтня у Дніпропетровській філії «Дієт Центру», розташованого за адресою: вул. Плеханова, 8 (Правий берег), протягом місяця діятиме спеціальна пропозиція. Клієнти клініки можуть скористатися діагностичною послугою ультразвукового дослідження (УЗД) за акційною ціною.

За умовами пропозиції знижка в розмірі 25% надається клієнтам, що відвідали прийом та консультацію будь-якого фахівця клініки в період з 1 по 31 жовтня.

35% знижки на процедуру УЗД можуть отримати клієнти, що прийшли на первинний прийом в медичний діетологічий центр здоров’я та смачної дієти. Скористатися перевагами даної пропозиції можна протягом 7 календарних днів після дати прийому.

Фахівці «Дієт Центру» проводять ультразвукові дослідження на апараті експерт-класу IMAGICAgiline, виробництва Франція, що дозволяє провести якісну діагностику внутрішніх органів, встановити точний діагноз і призначити ефективне лікування.

Знижка поширюється на всі види УЗД-досліджень, вартість яких перевищує 100 грн.

Також зверніть увагу, що УЗД-дослідження проводяться виключно за попереднім записом.

Детальнішу інформацію можна дізнатися у адміністратора клініки. Графік проведення УЗД-досліджень та інші питання можна уточнити за телефонами: +38 (0562) 38-30-50; +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн