Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

«Здоровий школяр» – соціальна програма «Дієт Центру»

З 10 вересня 2014 року в дієтологічних центрах клініки доктора Бровко починається соціальна програма «Здоровий школяр, здорова сім’я».

Програма спрямована на допомогу сім’ї в підтримці здорового способу життя та поширення знань про організацію правильного харчування, формування почуття відповідальності за своє здоров’я і здоров’я близьких.

В рамках програми можна провести обстеження організму дитини за 59 гривень, а також отримати безкоштовну консультацію дієтолога з організації здорового харчування дітей.

Проведення біоімпедансної діагностики на сучасному обладнанні у відповідності із світовими стандартами дозволить швидко і безпечно отримати об’єктивні дані про стан організму: визначити ІМТ (індекс маси тіла вашої дитини), склад тканин і рівень вмісту рідини, дізнатися чи в нормі вага у вашої дитини, яка ідеальна вага для повноцінного здоров’я вашої дитини. У разі відхилення від показників норми, визначити причину, яка викликає проблеми з вагою. На безкоштовній консультації фахівці «Дієт Центру» пояснять результати діагностики, проаналізують чи правильно організовано харчування дитини і дадуть рекомендації щодо організації здорового раціону школяра.

Крім того, програма «Здоровий школяр, здорова сім’я» також дає можливість батькам пройти таке ж обстеження на біоімпедансному аналізаторі за 69 гривень з можливістю отримати безкоштовну консультацію дієтолога.

Програма діє у філіях «Дієт Центр» в містах: Київ, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Запоріжжя, Полтава, Харків, Мелітополь, Кременчук, Кіровоград, Одеса, Миколаїв, Львів. Провести обстеження в рамках програми можна до 31 жовтня 2014 року.

Пройдіть обстеження, дізнайтеся, як бути здоровим, подбайте про здоров’я вашої сім’ї.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн