Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

«Заради щасливого майбутнього своєї сім’ї я готовий на все: навіть «сісти на дієту!» – історія про те, як в «Дієт Центрі» худнуть чоловіки.

«За 3 місяці – 35 кг! Такого результату, напевно, не очікував ніхто! Для мене це було і здивування, і радість одночасно!» – ділиться своїми досягненнями Дмитро Грабовий – герой нової історії успіху.

«Звичайно, я розумів, що мені необхідно схуднути, але не дуже-то поспішав переходити на дієтичне харчування. Мені здається, чоловіки, взагалі складніше зважуються на такі спроби, ніж представниці прекрасної статі, які прагнуть завжди відмінно виглядати і без зайвих сумнівів починають випробувати на собі нові методики схуднення.

Але дружина щодня запевняла мене, що відкладати більше не можна. Вона сильно переживала, адже останнім часом самопочуття моє помітно погіршилося: з’явилися болі в ногах, задишка, сильне хропіння. Якщо залишити це без уваги, можна остаточно занапастити і свою молодість, і своє здоров’я.

Допустити цього я не міг. У мене дві чудові дівчинки – улюблені мої донечка і дружина, про яких я повинен піклуватися, адже їм потрібен здоровий і сильний тато і чоловік. Чого не зробиш заради своєї сім’ї і спокою близьких?! – Так я став клієнтом «Дієт Центру». І зараз не перестаю задавати собі одне єдине питання: «Чому я не зробив цього раніше?».

«Зараз я налаштований працювати над собою і далі заради досягнення бажаного результату. Упевнений, у мене все вийде!» – з таким позитивним настроєм Дмитро проходить курс дієтотерапії в клініці доктора Бровко. Продовження історії успіху Дмитра Грабового читайте в рубриці «Історії успіху наших клієнтів».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн