Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

«Якщо Вас будь-що не влаштовує в житті, настав час змін!» – своїми досягненнями ділиться герой нової історії успіху.

«Не бійтеся залишати зону власного комфорту і робити те, чого не робили ніколи раніше! Велика ймовірність, що одного разу змінивши свою поведінку, Ви зміните свої погляди назавжди!» – вважає Андрій Дідович – новий герой рубрики «Історії успіху наших клієнтів».

«Я, можна сказати, «занедбав» себе, обідав у фаст-фудах, набрав 50 кг зайвої ваги, і в результаті, у свої 30 виглядав років на 10 старше. Ось чого мені вдалося досягти, в результаті такого способу життя.

Продовжуючи так, я зруйнував би своє здоров’я остаточно. У якийсь момент прийшло усвідомлення того, що своє життя я повинен змінити.

Перше, що потрібно було зробити – привести себе до ладу, повернути втрачену форму і найголовніше – відновити своє здоров’я, яке під вантажем зайвих кілограмів значно погіршилося.

Почав я з того, що самостійно змінив систему харчування, але невдала спроба відкоригувати вагу за допомогою суворої дієти, настільки розчарувала мене, що я втратив будь-яку віру в те, що дієтотерапія може мені допомогти.

Думку свою я змінив лише після того, як дізнався про «Дієт Центр» і побачив результати, яких досягають клієнти цієї клініки, в числі яких був один з друзів нашої родини. Я так надихнувся його успіхами, так «загорівся» і налаштувався на зміни: адже якщо хтось зміг, значить, зможу і я, що відкладати візит до лікаря-дієтолога не став.

І ось уже протягом 7 місяців я клієнт клініки доктора Бровко. За цей час мені вдалося скинути більше 35 зайвих кілограмів і це ще не кінець: буду худнути до 88! При цьому я харчуюся смачно і різноманітно. У списку дозволених продуктів навіть пельмені, не дієта – а суцільне задоволення! Коли худнешь з «Дієт Центром», виявляється, що можна їсти все, необхідно лише знати міру!

Не відкладайте життя на потім, змінюйтесь на краще вже сьогодні! Все вийде, головне – вірити!» – упевнений герой нової невигадані історії, продовження якої можна знайти в рубриці «Історії успіху наших клієнтів».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн