Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як у «Дієт Центрі» худнуть маленькі чемпіони?!

Для кардинальних життєвих змін немає ідеального віку і часу. Коли вони необхідні, не може бути ніяких «якщо» або «потім». Найбільш підходящий момент для змін – це «тут» і «зараз». І зовсім неважливо, скільки Вам – 5, 15, 50 або більше років.

Сьогодні з проблемою надмірної ваги стикаються не лише дорослі люди. Відчувати на собі, як жити із зайвою вагою і її наслідками, все частіше доводиться і дітям.

Неблагополучна екологічна ситуація, неякісні продукти, пасивний малорухливий спосіб життя, в якому практично немає місця рухливим іграм на свіжому повітрі – призводять до того, що навіть малюки страждають від надмірної ваги.

Деякі батьки не вважають це за проблему, продовжуючи розчулюватися від повненької дитини, інші – сподіваються, що з роками малюк підросте, витягнеться і зайва вага піде сам по собі. А найсвідоміші та відповідальні – починають негайно діяти.

Так, батьки меленького Артемка Лівицького – героя нової історії успіху – не стали чекати, поки їх синок підросте і «переросте» надмірну вагу, а допомогли дитині запобігти проблем зі здоров’ям, здобути упевненість в собі, знайти нових друзів, перестати соромитися себе і радіти життю.

У наступному році Артемчик піде в школу з гордо піднятою головою в найгарнішому костюмі і його новий життєвий етап почнеться вже без зайвих кілограмів, які забирали стільки енергії і породжували дитячі комплекси.

Про те, яких успіхів досяг 6-річний малюк, і як маленький герой впорався з усіма завданнями дієтотерапії – у новій історії успіху.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн