Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як правильно вийти з посту?

Підходить до завершення Великий піст. З його закінченням люди, що дотримувалися посту, повернуться до звичного раціону харчування, що включає продукти тваринного походження. А враховуючи, що завершення посту збігається зі святом Пасхи і, як правило, супроводжується святковим застіллям, відбувається різка зміна в системі харчування, яка для багатьох може стати серйозним випробуванням для здоров’я.

За час утримання від тваринної їжі відбувається певна перебудова в організмі – система травлення працює в більш щадному режимі. Тому не тільки дотримання посту, але і його завершення вимагає певних знань і обмежень.

Щоб повернення до звичного раціону харчування не привело до погіршення самопочуття і не викликало проблем зі здоров’ям, цей процес повинен бути поступовим, і здійснюватися за певними правилами.

Як завершити Великий піст із користю для здоров’я, не викликавши погіршення самопочуття, яким стравам віддати перевагу на святковому столі, і як харчуватися після повернення до звичного раціону – читайте в статті «Як вийти з посту без наслідків для здоров’я?».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн