Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Як харчуватися, щоб протистояти старінню організму?

Коли ми молоді і безтурботні, не часто думаємо про користь чи шкоду тих або інших продуктів харчування. В основному орієнтуємося виключно на смакові якості. Роки летять, в роботі організму відбуваються вікові зміни. І часто, досягнувши пенсійного віку, багато людей встигають «назбирати» чималий перелік хронічних захворювань. У цей період починають відвідувати думки: що я робив не так, чому організм слабшає, енергії не вистачає, як відновити здоров’я, відчути прилив сил і бадьорості?!

Від того, наскільки збалансований, насичений вітамінами і різноманітний ваш щоденний раціон харчування, залежить стан здоров’я та якість життя, особливо в зрілому віці.

Які продукти варто включати в щоденний раціон, а які, навпаки, необхідно з нього виключити? За рахунок чого можна підвищити імунітет зрілого організму? Як нормалізувати роботу системи травлення?

Яких принципів раціонального харчування необхідно дотримуватися, щоб протистояти процесу біологічного старіння і підтримувати повноцінну роботу організму?
Відповіді на ці питання у статті «Боремося зі старінням. Особливості харчування людей зрілого віку» у рубриці «Цікаві статті».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн