Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

«Вірити в мрію і слідувати за нею» – нова історія успіху в «Дієт Центрі»

Вірити у мрію і слідувати за нею – тільки тоді все в житті буде складатися так, як того хотілося б – впевнена в цьому героїня нової щасливої історії успіху – Головач Юлія.

Півроку тому дівчина стала клієнткою «Дієт Центру». Впевненість у собі, яку вона знайшла за час проходження курсу дієтотерапії, дозволила їй по-новому поглянути на своє життя і змінити плани на майбутнє.

Тепер, коли дитяча мрія – бути худенькою і стрункою здійснилася, з’явилися нові амбітні плани, до реалізації яких героїня ставиться серйозно і відповідально.

Змінившись зовні, Юлія знайшла внутрішню силу, яка дозволяє їй не зупинятися і рухатися вперед, відкинувши всі сумніви і страхи.

«Схуднувши більш ніж на 20 кілограм, я знайшла те, чого мені так не вистачало – впевненість у собі! Зараз це допомагає мені досягати поставлених цілей і по-новому писати свій життєвий сценарій.
Менше, ніж за півроку мені вдалося досягти такого результату, на який я, напевно, навіть і не розраховувала. Тепер же, повіривши у свої сили, ставлю перед собою нові цілі.

Зараз я точно знаю, що в житті немає нічого неможливого!» – ділиться своїми досягненнями героїня нової невигадані історії, продовження якої можна знайти в рубриці «Історії успіху наших клієнтів».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн