Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Відпустка без зайвих кілограмів! «Все включено» – нова програма харчування на відпочинку

Набір ваги під час відпустки – поширена проблема, яка часто не дозволяє в повній мірі отримувати задоволення від відпочинку.

Збільшення ваги за час відпустки може сягати значних цифр. Особливо це актуально для формату відпочинку, де передбачено харчування за системою «шведський стіл» або «все включено». При неконтрольованому вживанні їжі і напоїв добова кількість калорій може сягати – 4000 – 5000, що провокує різке збільшення маси тіла.

Для попередження набору ваги, підтримки гарного самопочуття в період відпустки в DietCenter розроблена нова програма «Все включено».

Програма складається з 2 етапів.

Перший етап – розробка індивідуальних рекомендацій на період відпустки, що передбачає:

Другий етап – 2-х тижневий коригувальний курс, після завершення відпустки, необхідний для:

Програма дозволяє познайомитися з кулінарними традиціями країни або регіону, де планується відпустка; харчуватися без жорстких обмежень, пробувати різноманітні місцеві страви та екзотичні продукти (включаючи алкоголь, десерти); отримувати задоволення від відпочинку без побоювання набрати зайві кілограми.

Більш детальну інформацію про нову програму можна прочитати: https://dietcenter.com.ua/uk/poslugi/programi-pidtrimki-vagi/programa-harchuvannya-u-vidpusttsi-vse-vklyucheno.html або дізнатися, зателефонувавши в контакт-центр клініки за номерами телефонів: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн