Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Відкрито Дієт Центр в Івано-Франківську

Перший місяць 2016 року приніс відкриття нового дієтологічного центру здоров’я та смачної дієти «Дієт Центр».

26 січня почав роботу «Дієт Центр» в місті Івано-Франківськ.

Це трете обласне місто в Західній частині України, де представлені дієтологічні центри клініки доктора Бровко. Сьогодні філії клініки працюють вже в 13 містах 11 областей України.

Медичний дієтологічний центр здоров’я та смачної дієти в Івано-Франківську розташований за адресою: вул. Незалежності 146, в приміщенні салону краси «Каприз».

Відвідавши консультації фахівця-дієтолога «Дієт Центру», клієнти зможуть пройти діагностику складу тіла, отримати персонально розроблену дієту, яка буде враховувати стан здоров’я, містити звичні продукти і страви, придбати необхідні знання зі здорового харчування, при необхідності – отримати допомогу психолога, а також мати постійну підтримку спеціаліста центру на весь період дієтотерапії.

На честь відкриття в Івано-Франківському дієтологічному центрі діють спеціальні пропозиції: знижка 10% на всі види послуги клініки, а також можливість пройти біоімпедансну діагностику організму зі знижкою 50%. Пропозицією можна скористатися до 30.06.2016 року.

Також «Дієт Центр» запрошує всіх бажаючих відвідати безкоштовну консультацію дієтолога.

Більш детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру клініки за телефонами: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн