Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

У 60 років життя набуває нових яскравих кольорів!

«Як же хочеться жити!» – cаме це бажання підштовхнуло нового героя рубрики «Історії успіху наших клієнтів» змінити свій звичний життєвий уклад і серьозно зайнятися своїм здоров’ям.

«Я довго служив в авіації, у мене залишилося багато друзів, знайомих і з військового училища, і зі служби. І ось, коли проходять зустрічі випускників або знаходимо один одного в соціальних мережах, то дуже сумно стає від того, що з кожним роком нас все менше. Дивлюся на фотографії тих, кого вже немає в живих: всі повні, з не одним десятком зайвих кілограмів, і померли, хто від інфаркту, хто від інсульту…

Я так не хочу! Я хочу жити! А для цього потрібно займатися собою: стежити за своїм здоров’ям, харчуванням, підтримувати фізичну форму. Саме тому я і звернувся в «Дієт Центр».

За півроку проходження курсу дієтотерапії мені вдалося схуднути на 27 кг. Я прекрасно себе почуваю: нормалізувався тиск, перестали боліти ноги, зникли задишка і тяжкість в області серця. Я сповнений енергії і життєвих сил, як друге дихання відкрилося: хочеться постійно щось робити!

Якщо раніше, приїжджав ввечері додому, сильно втомлений: не було ніякого бажання і сил чимось займатися! А зараз на грядці дружині допомагаю: і помідорчики, і огірочки свої вирощуємо, облаштовуємо зону відпочинку: посіяли газон, тепер будуємо басейн. Життя вирує: у 60 років воно знаходить лише нові яскраві кольори!

“Головне, бажати змін і вірити в себе!” – ділиться своїм досвідом герой нової історії успіху – Бевз Валерій Ілліч. Продовження цієї цікавої, невигадані життєвої історії читайте в рубриці «Історії успіху наших клієнтів».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн