Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

«Тільки вперед – і ні кроку назад!» – своїми досягненнями ділиться нова героїня рубрики «Історії успіху».

«Тепер мене ніхто не пізнає! – Знайомі часто проходять мимо, багато хто довго і пильно дивиться мені вслід, задають безліч питань: «А як тобі це вдалося?», «А що ти для цього робила?», «А куди звертатися?» і т.ін.

Можна сказати, що навколо мене тепер справжній ажіотаж. Із задоволенням перебуваю в центрі загальної уваги, насолоджуюся своїм новим зміненим виглядом і почуттям легкості, що окрилює. Мені подобається все, що зі мною відбувається» – розповідає про свої враження по закінченню курсу дієтотерапії в «Дієт Центрі» нова героїня рубрики «Історії успіху» – Тетяна Калінько.

Ніколи не дотримуючись жодних дієт, Тетяна звернулася в медичний дієтологічний центр, щоб навчитися правильно і збалансовано харчуватися, але головне – стати здоровою.

«Вага моя мене не бентежила. Я сприймала себе такою, яка я є! Мені завжди було комфортно і зручно у своєму тілі. Головна мета, яку я перед собою ставила – поліпшити самопочуття, позбутися хронічних захворювань і запобігти розвитку серйозних недугів за допомогою здорового харчування!

Зараз я чудово себе почуваю, сповнена енергії і життєвих сил. І відмінним «бонусом» до всього цього є мінус 25 кг! Півроку тому не могла б і повірити, що все це буде відбуватися зі мною! А зараз я щаслива, що в мене все вийшло!» – не приховує свого захоплення героїня нової невигадані історії, продовження якої можна прочитати в рубриці «Історії успіху наших клієнтів».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн