Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Створення спортивної фігури і ефективний набір м’язової маси – нові можливості від DietCenter

Літо – найкращий час, щоб демонструвати успіхи своєї роботи над фізичною формою і красою тіла. І якщо підготуватися до пляжного сезону заздалегідь не вдалося, можна використати літні дні для вдосконалення фігури.

Як максимально швидко і ефективно здобути спортивну підтягнуту форму, прикрасити тіло красивим м’язовим рельєфом?

Науково-дослідний центр клінічного харчування, фахівці DietCenter готові запропонувати допомогу і в цьому питанні. Нова дієтологічна програма «Набір м’язової маси» допоможе в створенні спортивної фігури, сприятиме ефективному процесу набору м’язової маси.

Індивідуальний раціон харчування, розроблений з урахуванням особливостей організму, фізичного стану і спортивних навантажень клієнта, сприятиме активізації нарощування м’язової маси, створенню сприятливих умов для зростання нових м’язових волокон, розвитку і зміцненню м’язової системи вцілому.

Здорове харчування в комплексі з регулярними фізичними навантаженнями – головні складові для моделювання спортивного тіла. Дієтологічна програма «Набір м’язової маси» дає нові можливості для досягнення цієї мети: швидко, ефективно, а головне – безпечно. В рамках програми фахівці DietCenter не тільки розробляють індивідуальний раціон харчування, але й складають рекомендації з використання спортивного харчування, допомагають скорегувати програму тренувань.

Детальніше ознайомитися з новою програмою «Набір м’язової маси» можна в рубриці «Програми лікування».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн