З 20 серпня в DietCenter відразу кілька акційних пропозицій – для наших нових клієнтів і тих, хто продовжує курс дієтотерапії.
В період акції з 20 серпня по 5 вересня при поновленні курсу дієтотерапії діє спеціальна пропозиція на дієтологічні програми в залежності від тривалості: на курс 4-6 тижнів діє знижка 10%, програму на 2 місяці в період акції можна придбати зі знижкою 15% і на програми на 3 місяці – знижка 20%.
І це ще не все. Збільшено бонус в рамках постійно діючої акції «Бонус за друга – бонус для друга» – при спільному запису на консультації наших фахівців буде надана знижка 15%!
Акційна пропозиція діє в містах Київ, Харків, Полтава, Одеса, Львів, Запоріжжя, в тому числі на дистанційні послуги.
Чекаємо на вас з 20 серпня по 5 вересня на wow-знижки в DietCenter!