Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Соціальний проект DietCenter «Здорове покоління»

З березня 2017 року DietCenter розпочав соціальний проект «Здорове покоління». В рамках проекту фахівці DietCenter організовують і проводять безкоштовні практичні семінари «Школа здорового харчування» для учнів середнього та старшого шкільного віку.

Проект спрямований на підвищення знань про правильне харчування, формування культури здорового способу життя та вироблення відповідальності за своє здоров’я серед підлітків.

У підлітковому віці харчування значно впливає на стан здоров’я, не лише в поточному часі, а й майбутньому житті. Забезпечення повноцінного харчування є необхідною умовою нормального росту, фізичного і розумового розвитку дитини.

Дослідження, проведені в останні роки виявили значні порушення в структурі харчування і харчовому статусі дітей і підлітків. До їх числа відносяться: істотні відхилення від рекомендованих норм споживання харчових речовин, порушення збалансованості раціонів; дефіцит ряду вітамінів і мінералів. Енергетичні потреби школярів часто задовольняються за рахунок споживання великої кількості продуктів із високим вмістом жиру, цукру, різних хімічних харчових добавок.

Порушення харчування дітей і підлітків є однією з важливих причин виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту, анемії, хвороби обміну речовин (надмірна вага, ожиріння, цукровий діабет). Їх поширеність збільшується в останні роки. При цьому рівень обізнаності в питаннях раціонального харчування залишається низьким.

Проект «Здорове покоління» – це можливість дати школярам достовірні практичні знання про організацію правильного харчування і способу життя, виробити мотивоване ставлення до свого здоров’я.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн