Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Розпочав роботу DietCenter у місті Мерефа

З 3 грудня в місті Мерефа (Харківської області) проводяться консультації фахівця DietCenter клініки доктора Бровко Д.О. Консультацію лікаря-дієтолога можна відвідати за адресою: вулиця Савченко, 22 м, 2 поверх, кабінет 4.

DietCenter запрошує всіх бажаючих, відвідати безкоштовну консультацію дієтолога. На консультації можна дізнатися, як схуднути без голодування і виснажливих тренувань; які основні причини набору ваги; як харчуватися, щоб завжди бути в формі.

Протягом першого місяця роботи медичного дієтологічного центру здоров’я і смачної дієти в місті Мерефа будуть діяти спеціальні пропозиції.

Перший прийом дієтолога можна відвідати зі знижкою 20%!

Комплекс Перший прийом включає: консультацію лікаря-дієтолога, діагностику складу тіла; аналіз стану здоров’я, особливостей способу життя, харчових звичок і індивідуальну програму зниження ваги на 10 днів.

На послугу Діагностика складу тіла діє спеціальна ціна – 95 грн., зі знижкою 55%!

Діагностика складу тіла дозволяє швидко і достовірно отримати дані про склад тканин організму, ІМТ (індекс маси тіла), показники обміну речовин, визначити ідеальну вагу для здоров’я та інші важливі показники.

Спеціальні пропозиції будуть діяти до 10 січня 2018 року.

Записатися на консультацію до лікаря-дієтолога в місті Мерефа можна, зателефонувавши до контакт-центру клініки за номерами телефонів: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.>

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн