Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Програма відновлення після ковід в DietCenter

Фахівці DietCenter представили нову Лікувальну дієтологічну програму для функціонального відновлення організму,  підтримки в період вакцинації, лікування постковідного синдрому.

Сьогодні майже кожна третя людина з тих, що перехворіли на ковід, стикається з відтермінованими наслідками вірусної інфекції. Постійна втомлюваність, випадіння волосся, втрата чутливості до смаків та запахів, гормональні та метаболічні порушення — далеко не повний перелік симптомів постковідного синдрому або так званого “довгого ковід”.

Негативний вплив вірусу на організм може даватися в знаки ще досить довго – від декількох тижнів до декількох місяців після одужання, а в деяких випадках фахівці говорять про функціональні розлади, що набувають риси хронічних станів.

Нормалізувати ключові показники здоров’я, усунути симптоми постковіду та повернути життєвий тонус покликана нова лікувальна програма DietCenter відновлення після ковід.

 

Ви можете пройти програму для:

 

Цілі та задачі програми:

 

Пройти реабілітаційну програму відновлення після ковід можна окремим курсом або поєднати з програмою корекції ваги в DietCenter без додаткової оплати.

Детальна інформація та запис на прийом за телефонами: +380675620515, +380664308091

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн