Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

«Програма харчування за методом доктора Бровко немов створена для мене».

У 60 років Антоніна Павлівна Мандаліна, яка присвятила своє життя родині та роботі, зважилася зробити щось важливе для себе – подолати зайву вагу і проблеми зі здоров’ям, які вона принесла.

«Моє дитинство і юність пройшли в важкі роки, коли особливої ​​вишуканості і різноманітності в їжі не було. І харчуватися правильно ніхто не вчив.

Довгий період життя жила з мрією про схуднення…. Але зробити щось рішуче не вистачало часу: сім’я, робота, турботи. Вага росла разом із невдоволенням собою. А до зайвих кілограмів додалися численні захворювання.

Історія мого схуднення почалася зі шкільної лінійки. 1 вересня, в школі, де я працюю технічним робітником: я помітила, що кілька вчителів значно схудли. Мене вразило, наскільки вони змінилися… На той час моя вага сягала вже 115 кілограм. І я давно шукала метод ефективного схуднення без ризику для здоров’я».

Приклад колег надихнув Антоніну Павлівну на звернення до фахівця DietCenter і мотивував на досягнення мети: «Я відразу сказала, що готова до будь-якого раціону: що призначите, то і буду їсти…

Але яке було моє здивування, коли я побачила в меню звичні для мене продукти, та ще й вино з шоколадом, галетне печиво і морозиво…. Насилу вірилося, що з’їдаючи стільки всього можна схуднути!»

Але схуднути вдалося значно – мінус 38 кілограм – результат курсу дієтотерапії. «В кінці курсу ваги показали 76 кілограм – така вага у мене була хіба що в молодості. При цьому, ніяких крайнощів або значних обмежень: програма харчування за методом доктора Бровко немов була створена для мене… » – розповіла помолоділа Антоніна Павлівна.

Історію успішного подолання проблеми зайвої ваги Антоніни Павлівни Мандаліної читайте в рубриці «Історії успіху наших клієнтів».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн