Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Програма Detox-терапія від «Дієт Центру» – нові можливості оздоровлення

Сучасні люди живуть в умовах, коли все складніше стає харчуватися якісними продуктами, пити чисту воду і дихати свіжим повітрям. У їжу шкідливі речовини потрапляють через корм тварин, добрива, в результаті хімічної обробки для надання товарного вигляду продуктам і збільшення термінів зберігання. Забруднені повітря і вода також несприятливо впливають на імунну систему, провокують збої в її роботі. Все це відбивається на нашому здоров’ї і самопочутті.

Природна детоксикація – очищення відбувається в нашому тілі постійно. Але можливості організму поступаються існуючому токсичному навантаженню. Органи, відповідальні за детоксикацію, не справляються, що призводить до поступового отруєння організму та виникнення хронічних захворювань.

На жаль, повністю уникнути токсичного навантаження неможливо, але скоротити до мінімуму споживання отруйних речовин і зменшити шкоду для здоров’я цілком реально.

Науково-дослідним центром клінічного харчування, фахівцями «Дієт Центру» розроблена програма Detox-терапії для очищення організму від токсинів, скорочення надходження отруйних речовин і послаблення їх негативного впливу на роботу внутрішніх систем і органів.

Правильно проведена детоксикація дозволить оздоровити організм, поліпшити самопочуття, зменшити зайву вагу, підвищити загальний тонус. Також Detox-терапія дозволить позбутися відчуття хронічної втоми, слабкості, головного болю, перепадів настрою. Дана процедура бореться і зі зниженим імунітетом, що дозволяє скоротити кількість захворювань.

Більш докладно ознайомитися з програмою «Дієт Центру» – «Детоксикація організму» можна в рубриці «Програми лікування».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн