Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Програма Детокс-інтенсив – оновлення організму за 14 днів!

Кінець зими – початок весни часто стає періодом ослаблення імунітету. Токсини, що накопичилися, дефіцит вітамінів, «втома» організму через брак сонячного світла, фізичної активності та рідкого перебування на свіжому повітрі, призводять до того, що організм працює «з напругою сил». А за рахунок нерегулярного і незбалансованого харчування з великою кількістю жирної і калорійної їжі, дефіциту овочів і фруктів, ресурсів для повноцінного відновлення не вистачає.

Щоб повернути гарне самопочуття, очистити організм від токсинів в DietCenter розроблена нова експрес-програма «Детокс-інтенсив» – комплекс для очищення і відновлення організму, підвищення імунітету, життєвого тонусу, підтримки молодості і здоров’я.

Програма розрахована на 14 днів, спрямована на виведення з організму шлаків і токсинів на клітинному рівні, нормалізацію роботи печінки і шлунково-кишкового тракту. Комплекс «Детокс-інтенсив» заснований на методах функціональної медицини.

Спеціально підібраний режим і раціон харчування, фізіотерапевтичні методи допоможуть зміцнити імунну систему, нормалізувати роботу системи травлення, обміну речовин, підвищити працездатність і поліпшити загальне самопочуття.

Detox-програма допоможе впоратися з ознаками і зовнішніми проявами впливу токсинів на організм: відчуттям хронічної втоми, порушенням сну, нестійким настроєм, проблемами системи травленням, набряками та ін.

Програма передбачає:

Детальніше дізнатися про програму «Детокс-інтенсив» можна на нашому сайті: https://dietcenter.com.ua/uslugi/spetsializirovannye-programmy, а також зателефонувавши в контакт-центр за номерами телефонів: +38 (067) 562-05- 15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн