Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Причиною поганого самопочуття може стати синдром подразненого кишечника. Що це таке і як його лікувати?!

Вас турбують гострі болі в черевній порожнині, тим часом результати діагностики не дають жодних підстав говорити про серйозні порушення в роботі вашої системи травлення?! При цьому болісна симптоматика не проходить, а медикаментозне лікування – не допомагає?! Причиною вашого поганого самопочуття може бути синдром подразненого кишечника (СПК).

Такий діагноз ставлять пацієнтам різної статі і віку, незалежно від особливостей їх харчової поведінки і способу життя в цілому. Це захворювання настільки поширене, що нерідко зустрічається навіть у дітей і підлітків. І пов’язане воно з індивідуальною непереносимістю тієї чи іншої групи продуктів, які, потрапляючи в організм, викликають ряд болісних симптомів.

Вирішити дану проблему можна за допомогою дієтичного збалансованого харчування: дієтотерапія є найефективнішим методом лікування таких розладів функціонування кишечника.

У «Дієт Центрі» розроблена нова лікувальна дієтологічна програма, завдяки якій можна нормалізувати роботу системи травлення і позбутися постійного відчуття дискомфорту в черевній порожнині.

Ознайомитися з програмою «Лікувальна дієта – При синдромі подразненого кишечника» можна в рубриці «Програми лікування».

Як розпізнати це захворювання? Яка його симптоматика? Наскільки ефективно використання індивідуальної системи харчування при СПК? Яку роль відіграють лікарські препарати при лікуванні даної патології? – Відповіді на ці та інші питання щодо лікування синдрому подразненого кишечника в статті «Дієтотерапія, як основний інструмент лікування синдрому подразненого кишечника».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн