Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Пісне меню в DietCenter в Різдвяний піст

З 28 листопада починається Різдвяний піст. Якщо Ви або Ваша сім’я вирішили поститися, важливо ретельно продумати своє харчування в цей період, щоб отримати користь для душі і тіла і не нашкодити здоров’ю.

У період Різдвяного посту DietCenter пропонує пісне меню. Наші фахівці розроблять індивідуальну програму на кожен день і прийом їжі, завдяки якій Ви будете харчуватися різноманітно, повноцінно і смачно, незважаючи на обмеження посту.

При грамотному плануванні раціону відмова від певної групи продуктів (м’яса, риби, яєць, молочних продуктів) не тільки не зашкодить організму, але й позитивно позначиться на здоров’ї, сприятиме нормалізації ваги.

Фахівці DietCenter подбають, щоб Ваша програма харчування відповідала Вашим гастрономічним уподобанням, сприяла оздоровленню, запобігала занепаду сил і виникненню інших симптомів, можливих при зміні харчової поведінки.

Із завданням корекції ваги ефективно впорається «Смачна дієта – Пісна». Вибравши цю програму можна досягти декількох цілей: безпечно знизити вагу, поліпшити стан здоров’я, забезпечити комфортне дотримання посту.

Якщо Ви плануєте дотримуватися посту, обирайте смачну дієту «Пісна» і зустрічайте Різдвяні свята у відмінній формі та з добрим настроєм!

Більш детальна інформація про Програму «Пісна» на нашому сайті: дієтологічна програма “Пісна” або за номерами телефонів нашого Контакт-центру: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн