Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Особливості харчування дітей шкільного віку

За вікном сонячні дні, літо набирає обертів. У школярів найочікуваніша пора літніх канікул. Можна насолоджуватися свободою від занять, довго гуляти з друзями, передивлятися мультфільми, перебувати у безтурботному настрої. А ось у батьків, навпаки, турбот у літній період додається: «Чим зайняти? Як оздоровити? Чим нагодувати?».

У спекотну пору діти часто починають вередувати, відмовляючись від повноцінної та поживної їжі на користь солодощів або снеків, не дуже корисних або зовсім не корисних для дитячого організму.

Що в такому випадку робити батькам? Йти на дитячі вмовляння або ж примушувати їсти не те, що їм хочеться, а те, що корисно і необхідно зростаючому організму?

Як навчити дитину правильно харчуватися? Які продукти необхідно включати в щоденний раціон для хорошого самопочуття і формування правильних харчових звичок? Як організувати харчування і оздоровити дитячий організм під час літніх канікул? – Відповіді на ці та інші питання у статті «Особливості харчування дітей шкільного віку» у рубриці «Цікаві статті».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн