Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Онлайн-сервіс: послуги DietCenter доступні онлайн

Отримати індивідуальну програму харчування від дієтологів DietCenter тепер ще простіше.

У DietCenter створений онлайн-сервіс, який дозволяє замовити індивідуальну програму зниження ваги онлайн, не виходячи з дому, без запису на прийом, без прив’язки до конкретного часу і дати. Досить просто заповнити заявку і отримати персональний план харчування від наших фахівців для досягнення ваших цілей.

Ще одна істотна перевага онлайн послуг – вартість ще доступніша порівняно з особистими консультаціями лікарів. При цьому послуги онлайн-сервісу – абсолютно персоніфіковані. Дієти розробляються для кожного клієнта з урахуванням індивідуальних параметрів, особливостей стану здоров’я і вподобань в харчуванні.

Для отримання всіх необхідних даних розроблено спеціальний опитувальник – анкета з питаннями лікаря, на підставі якої і буде розроблятися план харчування і меню.

Спеціально для онлайн-сервісу створена також онлайн-діагностика складу тіла, результати якої дозволяють домогтися максимально точних даних, необхідних для розробки плану харчування і рекомендацій.

Ефективні програми корекції ваги тепер доступні в вашому смартфоні або комп’ютері. До кінця жовтня діють спеціальні ціни на обслуговування!

Оцініть переваги роботи з DietCenter онлайн прямо зараз: https://dietcenteronline.com.ua/

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн