Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Обережно! Сибутрамін!

Які тільки методи і засоби не використовують люди, які прагнуть схуднути! Перевіряють витривалість свого організму в спортзалі, намагаючись виконати річний обсяг фізичних навантаженнь за перші заняття.

Експериментують з екстремальними видами дієт, виснажуючи організм. А найвідчайдушніші, ризикуючи здоров’ям, випробовують на собі числені пігулки для схуднення, настоянки, капсули, ягоди, порошки, реклама яких обіцяє вражаючі результати буквально за декілька днів.

Але мало хто замислюється про безпечність методів і засобів, що обираються для досягнення мети – стрімко схуднути.

Якщо ж механізм впливу на організм людини незвичних фізичних навантажень і незбалансованих дієт передбачуваний, то ефект багатьох препаратів для зниження ваги може бути непрогнозованим.

Що ж входить до складу препаратів, виробники яких обіцяють вам допомогти впоратися із зайвими кілограмами? Відповідь іноді шокує! Деякі з них містять заборонену сильнодіючу психотропну речовину – сибутрамін!

Чим так небезпечна це речовина, і які наслідки застосування препаратів з її вмістом? – про це у новій статті «Таблетки для схуднення: Обережно! Сибутрамін!» у рубриці «Цікаві статті».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн