Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Новий рівень можливостей управління апетитом і вагою – програма Харчова незалежність

Харчова залежність – поширене порушення харчової поведінки, коли їжа вживається не тільки для вгамування фізичного голоду, але і так званого «емоційного голоду». Виражається в споживанні їжі, в кількості що перевищує потреби організму.

Ознаки переїдання відчувають багато людей, але не надають їм значення поки воно не набуває виражених наслідків у вигляді надмірної ваги, погіршення стану здоров’я, психологічних проблем та ін.

Подолати харчову залежність, навчитися контролювати свій апетит, запобігати переїданню, а також зривам під час дієти допоможуть фахівці DietCenter і нова програма «Харчова незалежність».

Програма дозволяє повернути здорові відносини з їжею, навчитися контролювати апетит, керувати емоціями і своєю вагою.

Більш детальну інформацію про програму ви можете прочитати в розділі «Програми підтримки»: https://dietcenter.com.ua/uk/poslugi/programi-pidtrimki-vagi/programa-harchova-nezalezhnist.html, а також, отримати відповіді на питання, зателефонувавши в Контакт-центр клініки, за номерами телефонів: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91, або замовити безкоштовний зворотний дзвінок, форми заповнення якого, є на нашому сайті, і наші фахівці зателефонують вам при першій можливості.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн