Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Новинка DietCenter – Смачна дієта «Літнє меню»

Цього літа медичні дієтологічні центри здоров’я і смачної дієти клініки доктора Бровко Д.О. пропонують нову унікальну авторську програму Смачна дієта «Літнє меню».

Нова програма «Літнє меню» дозволяє ефективно корегувати вагу, при значному збільшенні в раціоні харчування кількісті фруктів, ягід і овочів – до 50%, в порівнянні з іншими програмами корекції ваги.

Всі дієтологічні програми DietCenter є індивідуальними і гнучкими до харчових побажань і вподобань клієнтів.

Смачна дієта «Літнє меню» враховує не тільки індивідуальні особливості у виборі продуктів або страв, але й сезонні запити на зміну пропорцій груп продуктів – з переважанням в раціоні ягід, овочів і фруктів.

Смачна дієта «Літнє меню» була спеціально розроблена для надання можливості клієнтам в весняно-літній період отримувати максимум задоволення від улюблених ягід, овочів і фруктів на курсі дієтотерапії.
Дана програма спрямована на зниження ваги, дозволяє ефективно корегувати вагу, незважаючи на наявність в раціоні підвищеної кількості фруктів і овочів. Завдяки унікальній авторській методиці Бровко Д.О. фрукти можуть включатися в дієту практично кожен день, при відсутності медичних протипоказань.

Смачна дієта «Літнє меню» – Maximum улюблених фруктів, ягід, овочів! Maximum користі!
Запрошуємо на «Літнє меню» у DietCenter!

Більш детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши до Контакт-центру клініки за номерами телефонів: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн