Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Новий формат дієти «Проста пропорція»

Фахівці DietCenter представили нову розробку – гнучкий формат раціонів «Проста пропорція», який відрізняється простотою вимірювання порції і зручною системою заміни продуктів.

План харчування в форматі «Проста пропорція» будується головним чином на співвідношенні нутрієнтів і правильному поєднанні продуктів, калорійність страв планується порційно, не вимагає строгого регламентування.

Як і в класичній дієті, фахівці планують меню на кожен день і на кожний прийом їжі. Але ви можете легко визначити вашу порцію без зважування і точних вимірювань. Кількість страв і продуктів визначається завдяки простій візуальній системі. Основні міри кількості страв і продуктів – долоня, чашка (стакан), жменя та ін. Зручна система заміни продуктів дозволяє самостійно замінювати продукт або блюдо за нескладними правилами.

Простота вимірювання в поєднанні з можливістю самостійно замінювати продукти створює максимальну комфортність курсу дієтотерапії і дозволяє досягати ваших цілей за будь-яких обставин.

Детальніше про нову послугу: https://dietcenter.com.ua/uk/poslugi/programi-korektsiyi-vagi/gibkij-format-diety-prostaya-proportsiya-2.html

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн