Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Нові унікальні діагностичні послуги в «Дієт Центрі»

Ефективність лікування будь-якого захворювання залежить від якісної діагностики. Тепер в арсеналі фахівців «Дієт Центру» нові унікальні діагностичні методики, що дозволяють підготовчий етап – діагностику зробити ще більш точною, а етап лікування і корекції ваги – ще більш індивідуальним, а значить – ефективним і швидким.

У клініці доктора Бровко на базі Науково-дослідного центру розроблені і впроваджені авторські діагностичні методики: Ультразвукова діагностика розподілу жирової тканини, Моніторинг ліполізу, Діагностика гіноідної ліподистрофії.

Нові методики дозволяють виміряти кількість жирової тканини в організмі, відстежити швидкість її «спалювання», а також визначити область деформованої целюлітом шкіри і встановити ступінь «пораження» м’яких тканин.

Так за допомогою Ультразвукової діагностики розподілу жирової тканини можна провести точні вимірювання товщини підшкірного жирового шару, як на локальному рівні, в певних «проблемних» зонах тіла, так і загальний розподіл жирової тканини по всьому організму. Це дозволяє встановити специфіку гормонального дисбалансу і призначити ефективне лікування. Точність даного методу можна порівняти з комп’ютерною томографією, але при данному обстеженні відсутне випромінювання. Процедура є безпечною і безболісною.

За допомогою Моніторингу ліполізу можна відстежити швидкість процесу розщеплення жирової тканини в організмі, проводячи спеціальні вимірювання на тих зонах, які є головними індикаторами, що вказують на динаміку «спалювання» підшкірного жирового шару.

Діагностика гіноідної ліподистрофії дозволяє визначити деформацію жирової тканини, її кількість і розподіл, дозволяє зробити висновки про стадії розвитку целюліту. Також це обстеження дозволяє визначити стан м’язових волокон – чим гірше розвинені м’язи, тим вище ступінь розвитку і прояви целюліту. Дана діагностика дозволяє відстежувати ефективність дієтотерапії і процедур, а також демонструє наочні зміни, що відбуваються в результаті лікування.

Методики є авторською розробкою, представлені виключно в медичних дієтологічних центрах здоров’я і смачною дієти «Дієт Центр» клініки доктора Бровко.

З більш детальною інформацією про нові діагностичні послуги «Дієт Центру» можна ознайомитися в рубриці «Послуги».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн