Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Нова програма зниження ваги – Офісна

Близько 50% офісних працівників протягом року набирають вагу через неправильне харчування і малорухливий спосіб життя. Напружений робочий графік і відсутність часу на повноцінне харчування стають причинами підвищеної стомлюваності, зниження імунітету, що часто призводить до виникнення різних захворювань.
У DietCenter спеціально для людей з інтенсивним ритмом життя розроблена програма – Смачна дієта «Офісна». Програма спрямована на ефективну корекцію ваги за допомогою індивідуального раціону в умовах харчування на роботі, в офісі.
Смачна дієта «Офісна» дозволить повноцінно і регулярно харчуватися на роботі, навчанні або вдома, знижувати вагу без почуття голоду і стресу для організму.
Перевагою цієї програми є спеціальне меню, в якому передбачені прості страви, продукти, які не потребують приготування і розігрівання, в тому числі бутербродне меню; є можливість включення в дієту готових страв або комплексів з офісній їдальні, кафе чи ресторану.
Програма допоможе відкоригувати вагу, організувати час на здорову і збалансовану їжу навіть при насиченому життєвому графіку, а також запобігти виникненню захворювань, пов’язаних з інтенсивними навантаженнями, стресами, нерегулярними прийомами їжі і сидячим способом життя.
З більш детальною інформацією про нову послугу можна ознайомитися на нашому сайті: https://dietcenter.com.ua/uslugi/programmy-korrektsii-vesa, а також зателефонувавши в контакт-центр за номерами телефонів: +38 (067) 562-05 -15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн