Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Нова Преміум послуга корекції ваги DietCenter

Смачна дієта «Формат Преміальний» – нова авторська розробка DietCenter Клініки доктора Бровко Д.О. Це унікальний комплекс, спрямований на ефективну корекцію ваги і фігури за допомогою персонального раціону з максимальною орієнтацією на індивідуальні вподобання і потреби клієнтів.

Нова послуга преміального формату – це гнучка і комфортна дієта, яка дозволить домогтися бажаного результату в найкоротший термін без істотних обмежень у виборі продуктів і страв зі збереженням звичного стилю харчування.

Дієта «Формат Преміальний» розроблена для тих, хто хотів би відкоригувати вагу, але отримати високу свободу вибору дієтичного раціону, його максимальну адаптацію до звичного стилю життя, роботи, фізичної активності, дозвілля та ін.

Смачна дієта «Формат Преміальний» передбачає ще більш високий рівень комфорту і ефективності курсу дієтотерапії, а також:

Контроль плану лікування дієти преміального формату буде здійснювати автор методу, науковий керівник мережі дієтологічних центрів DietCenter Бровко Д.О.
З більш детальною інформацією про нову послугу можна ознайомитися на нашому сайті: СМАЧНА ДІЄТА Формат Преміальний, а також зателефонувавши в контакт-центр за номерами телефонів: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн