Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Нова дієта «Інтенсив» – швидке та безпечне схуднення в DietCenter

Спеціально до пляжного сезону в DietCenter розроблена нова програма «Інтенсив» для максимального зниження ваги за мінімальний період.

Програма розрахована на термін від 2 тижнів, націлена на ефективне жироспалювання і активізацію обміну речовин, дозволяє досягти швидкого результату без надмірного стресу для організму і негативних наслідків для здоров’я.

Раціон харчування за програмою «Інтенсив» будується таким чином, щоб стрімке зниження ваги відбувалося за рахунок внутрішніх ресурсів організму, без надмірного навантаження на органи і системи організму.

Застосування курсу «Інтенсив» дозволяє позбутися зайвих кілограмів і сантиметрів до 50-100% швидше в порівнянні з іншими методами. Тому є кращим рішенням, в ситуаціях, коли потрібно схуднути швидко і безпечно, відкоригувати фігуру перед відпусткою, важливою подією або заходом.

Більш детальну інформацію про нову програму можна прочитати:
https://dietcenter.com.ua/uk/poslugi/programi-korektsiyi-vagi/programa-intensiv.html або дізнатися, зателефонувавши в контакт-центр клініки: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн