Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

«Локальне жироспалювання» – інноваційна програма корекції «проблемних зон».

Позбутися жирових відкладень в «проблемних» зонах, уникнути при цьому незапланованого і небажаного схуднення тих ділянок тіла, які не потребують корекції – тепер це стало можливим!

Науково-дослідним центром клінічного харчування, фахівцями клініки доктора Бровко розроблена інноваційна програма локальної корекції жирових відкладень за допомогою дієтотерапії «Локальне жироспалення», що дозволяє коригувати фігуру там, де це необхідно.

Досягти такого ефекту можна за рахунок застосування спеціальної дієтологічної програми, яка дозволяє нормалізувати гормональний фон, порушення якого провокують формування локальних жирових відкладень.

Спеціальна система харчування усуває наявні в організмі гормональні розлади і цілеспрямовано впливає на «проблемні» ділянки. Дотримуючись індивідуально розробленого з урахуванням особливостей і потреб організму раціону харчування, можна досягти чудових результатів: відкорегувати недосконалості фігури, поліпшити своє самопочуття, уникнувши серйозних наслідків, які можуть бути спровоковані гормональним дисбалансом.

Послугами дієтологічної програми «Локальне жироспалювання» можуть вже скористатися клієнти в містах Полтава та Дніпропетровськ.
Ознайомитися з дієтологічною програмою – «Локальне жироспалювання», дізнатися про всі особливості та переваги можна в рубриці «Програми харчування».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн