Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Кому і навіщо потрібен дієтолог?

Погіршення екології та низький рівень якості продуктів харчування, широке використання хімікатів, нітратів та антибіотиків при вирощуванні рослинних культур, домашньої птиці та великої рогатої худоби, стрімкий технічний прогрес, який полегшує життя сучасної людини, що веде переважно малорухливий спосіб життя – всі ці фактори призвели до того, що проблема якісного харчування і надмірної ваги набула масштабів епідемії.
На вулицях будь-якого міста можна побачити зовсім невтішну картину: з 10 перехожих, п’ятеро мають зайву вагу і, на жаль, є серйозні передумови, що ситуація буде тільки погіршуватися.

Чи можна зупинити цю тенденцію? Як повернути людям міцне здоров’я? Чи є шанс виростити здорове покоління? Відповіді на ці питання знає дієтологія.

Хто ж такий дієтолог – фахівець, знання якого стають все більш затребувані? Яку допомогу може надавати дієтологія? Кому, крім людей з надмірною вагою, необхідна допомога цього фахівця?

Як зберегти здоров’я і підвищити якість життя? Чи можна вилікувати серйозні захворювання за допомогою правильного харчування? Відповіді на ці питання у статті «Хто такий дієтолог?» у рубриці «Цікаві статті».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн