Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Кардинальна перемога над целюлітом стала реальною!

«Позбутися целюліту назавжди!» – заповітна мрія мало не кожної представниці прекрасної статі. З появою целюліту на так званих «проблемних» зонах стикається більшість жінок. Але порушення функціонування сполучної тканини сприймається в основному, як проблема естетичного характеру.

Тому в пошуках відповіді на питання: «Як позбутися целюліту?», як правило, основними засобами стають всілякі креми та мазі, в кращому випадку косметологічні процедури. А причина – порушення внутрішніх процесів, що протікають в організмі, яка викликає дані зовнішні прояви – так і залишається не усуненою.

Саме тому більшість спроб перемогти целюліт, залишаються безуспішними або їх результати короткочасні.

Кардинальне вирішення проблеми целюліту пропонує медичний дієтологічний центр здоров’я та смачної дієти «Дієт Центр». У клініці доктора Бровко розроблена нова унікальна авторська методика лікування целюліту і дієтологічна програма «Кардинальне позбавлення від целюліту».

Програма дозволяє виявити і усунути причини виникнення целюліту; кардинально вирішити проблему: нормалізувати обмін речовин, зменшити кількість підшкірного жиру, поліпшити кровообіг, виправити деформацію шкірних покривів, в результаті – повністю позбутися целюліту.

Індивідуально підібрана система харчування з урахуванням стадії і форми прояву деформації шкіри в «проблемних» зонах – гарантія ефективності лікування целюліту в «Дієт Центрі».

Детальніше з новою дієтологічною програмою «Смачна дієта – Кардинальне позбавлення від целюліту» можна ознайомитися в рубриці «Програми лікування».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн