Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Інновація DietCenter. Дієта, яка підлаштовується під Вас

Гнучка персональна програма зниження ваги – «Комплекс індивідуальних рекомендацій з харчування, дієти і фізичної активності на підставі досліджень метаболічних факторів здоров’я і харчової поведінки» – інноваційна послуга DietCenter.

Нова програма поєднує переваги персональної дієти, розробленої лікарем-дієтологом на основі індивідуальних особливостей і стану здоров’я, і ​​можливість самостійного вибору меню для схуднення без зниження ефективності процесу.

Комплекс дає можливість нормалізувати вагу під контролем лікаря-дієтолога, але мати більше свободи і гнучкості в плануванні дієтичного раціону.

Ефективність комплексу заснована на багатофакторному аналізі стану здоров’я і причин проблем з вагою. Для його розробки проводиться чотири групи діагностичних досліджень, які дозволяють оцінити стан обміну речовин, гормонального фону, балансу нейромедіаторів, особливості харчової поведінки.

На підставі результатів досліджень створюється комплекс рекомендацій, який включає:

Комплекс є персональною програмою зниження ваги, яку можна виконувати без відвідування консультацій дієтолога протягом 4-6 тижнів. Через 4-6 тижнів рекомендована повторна консультація та актуалізація призначень в рамках комплексу.

Програма спрямована на комфортне зниження ваги, відновлення обмінних процесів, балансу нейромедіаторів, нормалізацію гормонального фону, психоемоційного стану, запобігання «зривів» і переїдання.

Детальніше про програму: https://dietcenter.com.ua/uk/poslugi/programi-korektsiyi-vagi/gibkij-format-diety-prostaya-proportsiya-2.html

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн