Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Хочете кинути палити, але боїтеся появи зайвої ваги?! Тоді нова програма «Дієт Центру» – для Вас!

Як кинути палити і не набрати зайвих кілограмів?! – Це питання часто хвилює людей, які хочуть позбутися звички палити, особливо представниць прекрасної половини. Адже зі страхом появи надмірної ваги стикається більшість тих, хто вирішив попрощатися з сигаретами. Саме страх, часом, не дає зробити рішучий крок і змінити своє життя, назавжди забувши про куріння.

Ці побоювання не безпідставні, згідно зі статистикою, в перший рік відмови від сигарет у більшості колишніх курців маса тіла в середньому збільшується на 10-12% від попередніх показників. Таким чином, утворюється замкнуте коло: курити – шкідливо для здоров’я і бюджету, а кинути палити – заважає страх появи зайвих кілограмів.

Фахівці «Дієт Центру» знають, як впоратися з цією проблемою і готові допомогти кожному, хто бажає кинути палити, зробити це комфортно, уникнувши негативних наслідків для організму і зовнішнього вигляду.

У медичному дієтологічному центрі здоров’я та смачної дієти розроблена спеціальна програма «Смачна дієта – Кинути палити і не набрати зайвої ваги» . Наскільки ефективна дана методика? Для кого вона рекомендована? Як працює і в чому її суть? Як складається індивідуальна схема роботи? – Про це ви зможете дізнатися, ознайомившись з даною програмою в рубриці «Програми лікування».

Як позбувшись від однієї шкідливої звички – куріння, і не придбати іншу – неконтрольоване вживання їжі з метою «заїсти» тягу до сигарет?! Як позбутися від нікотинової залежності? Скільки часу знадобиться, щоб організм адаптувався до життя без допінгу і нормалізувати обмін речовин? Про це у статті «Кинути палити і не набрати зайвої ваги – це реально!» у рубриці «Цікаві статті».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн