Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Готується до відкриття DietCenter в місті Лубни

Наприкінці березня 2017 року планується відкриття дієтологічного центру здоров’я та смачної дієти клініки доктора Бровко Д.О. в місті Лубни.

Це другий дієтологічний центр клініки в Полтавській області, що працює за єдиною унікальною авторською методикою, розробленою доктором-дієтологом Бровко Д.О. Сьогодні філії клініки працюють вже в 14 містах 11 областей України.

Це сучасні дієтологічні центри, ефективність послуг яких забезпечують провідні медичні розробки і використання прогресивного діагностичного обладнання в області дієтології.

Лікарі DietCenter допомагають тисячам пацієнтів комфортно вирішувати проблеми зайвої ваги, коригувати недоліки фігури, підібрати раціон харчування для різних періодів життя або стану здоров’я, а також зберігати отримані результати тривалий період.

Записавшись до фахівця-дієтолога, клієнти DietCenter зможуть пройти діагностику складу тіла, отримати персонально розроблену дієту, яка буде враховувати стан здоров’я, складатися із звичних продуктів і страв; набути необхідних знань щодо здорового харчування, при необхідності – отримати допомогу психолога, а також постійну підтримку фахівця центру на весь період дієтотерапії.

Курс дієтотерапії в DietCenter орієнтований не тільки на ефективну корекцію ваги, але й відновлення здоров’я, усунення причин, які призвели до проблем із зайвою вагою; поліпшення самопочуття і вироблення здорових харчових звичок.

Записатися на прийом до фахівців DietCenter і отримати більш детальну інформацію можна, зателефонувавши до контакт-центру клініки за телефонами: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн