Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Експрес програма «Новорічна»

З 26 листопада по 16 грудня 2014 року в усіх дієтологічних центрах здоров’я та смачної дієти «Дієт Центр» діє спеціальна пропозиція до Нового року.

Для всіх своїх клієнтів: для тих, хто тільки збирається взяти курс на відмінне здоров’я і струнку фігуру, і тих хто вже активно працює в цьому напрямку, «Дієт Центр» пропонує спеціальну програму в передноворічний період.

Так клієнтам, які успішно завершили курс дієтотерапії більше року тому, але хотіли б внести «невеликі корективи» для ще більш досконалого образу до майбутнього свята пропонується така можливість без оплати первинного прийому.

Для клієнтів, які вже працюють над своєю зовнішністю і здоров’ям і тих, хто тільки збирається звернутися до дієтологічних центрів, «Дієт Центр» дарує можливість придбати програму «Новорічна» за спеціальною ціною.

Крім цікавих цінових пропозицій в «Дієт Центрі» розроблена експрес програма зниження ваги, яка дозволяє досягти помітних результатів у більш короткий проміжок часу. Завдяки цьому мета – «Нова фігура до Нового року» цілком здійсненна!

Пропозиція буде діяти до 16 грудня 2014 року.

Більш детальну інформацію можна дізнатися, зателефонувавши до контакт-центру за номерами: +38 (0562) 38-30-50; +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн