Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Економна дієта – користь для здоров’я і сімейного бюджету!

Чи можливо харчуватися правильно, збалансовано і різноманітно в умовах фінансової кризи? – це питання сьогодні хвилює багатьох. Адже витрати на харчування становлять левову частку бюджету більшості сімей. А тепер, коли ціни навіть на продукти першої необхідності ледь не щодня стрімко зростають, покупці знаходяться в повній розгубленості. Дедалі важче стає організовувати повноцінне харчування для родини і «вкладатися» в обмежений бюджет.

Незважаючи на те, що більшість людей говорять про брак грошей, надмірна вага «зміцнює свої позиції» і кількість тих, хто страждає від зайвої ваги постійно зростає. Чому так відбувається?

Одні скаржаться на низьку якість фінансово доступних продуктів, інші – на відсутність можливості купувати те, що хочеться, треті – знаходять додаткові причини зовнішнього характеру, більшість же – взагалі не можуть відповісти на це питання.

Насправді ж, обмежений бюджет – не перешкода здоровому харчуванню. І проблема далеко не завжди носить фінансовий характер. Намагаючись заощадити, часто купують «пусті» непотрібні продукти, не знаючи, як підібрати якісну споживчу корзинку.

Твердження про те, що купувати корисні продукти – це дорого – помилково. Навіть при обмеженому бюджеті можна і потрібно вживати здорову їжу.

Як при наявності надмірної ваги і обмежених фінансових можливостях привести себе у відмінну форму, як організувати здорове і повноцінне харчування з користю для сімейного бюджету? – про це ви дізнаєтесь у статті «Економна дієта – користь для здоров’я і сімейного бюджету! – Нова дієтологічна програма «Дієт Центру» у рубриці «Цікаві статті».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн