Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Ефективне схуднення в домашніх умовах з новою програмою подолання метаболічної адаптації від DietCenter!

Тривале перебування вдома, чим би воно не було викликано – тимчасовими обставинами або постійним способом життя і роботи вдома, створює умови для набору зайвих кілограмів. При переході в «домашній режим» кількість рухів протягом дня часто знижується, режим дня і характер харчування змінюються.

Організм адаптується до такого способу життя – відбуваються процеси метаболічної адаптації – комплекс біохімічних реакцій, в результаті яких зменшується витрата енергії, збільшується метаболічна ефективність, змінюється рівень гормонів, які впливають на відчуття голоду і насичення і т. ін.

Механізми метаболічної адаптації піддаються контролю і корекції, і успіх зниження ваги багато в чому залежить від уміння з ними працювати.

Спеціально для тих, хто більшу частину часу проводить вдома, в DietCenter розроблена програма, яка дозволяє подолати механізми метаболічної адаптації в домашніх умовах.

Програма включає консультації дієтолога, індивідуальну розробку меню для зниження ваги, підбір корисних перекусів, техніки з управління апетитом і стресом, рекомендації щодо поліпшення якості сну і фізичної активності дома.

Більш детально про програму: https://dietcenter.com.ua/uk/poslugi/programi-korektsiyi-vagi/programa-harchuvannya-dlya-shudnennya-v-domashnih-umovah.html

Запис на консультацію дієтолога:

Call center: +38 (067) 562-05-15, +38 (066) 430-80-91

Viber, Telegram, WhatsApp: +38 (099) 088 53 32

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн